CRCW060316R2FKEAHP
Vishay DaleVishay Dale
CRCW060316R2FKEAHP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRCW060316R2FKEAHP
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 16.2 OHM 1% 1/4W 0603
Fitxak: CRCW060316R2FKEAHP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
CRCW060316R2FKEAHPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRCW060316R2FKEAHP fabrikatzailea Vishay Dale
deskribapena RES SMD 16.2 OHM 1% 1/4W 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5007561 pcs Datuen fitxa CRCW060316R2FKEAHP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.25W, 1/4W
Tentsioa - Tasa 0603 Lodiera (Max) ±100ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm) Series CRCW-HP
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 0603 (1608 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia CRCW060316R2FKEAHP Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding FIFO en 2
Zabaldutako deskribapena 16.2 Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±1%
deskribapena RES SMD 16.2 OHM 1% 1/4W 0603 Estaldura, Etxebizitza mota Thick Film
Bytes 16.2
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CRCW060316R2FKEA
CRCW060316R2FKEA
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES SMD 16.2 OHM 1% 1/10W 0603