CRCW04021K62FKTD
Vishay DaleVishay Dale
CRCW04021K62FKTD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRCW04021K62FKTD
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 1.62K OHM 1% 1/16W 0402
Fitxak: CRCW04021K62FKTD.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
30000 pcs
  • Mezua
CRCW04021K62FKTDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRCW04021K62FKTD fabrikatzailea Vishay Dale
deskribapena RES SMD 1.62K OHM 1% 1/16W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 7837649 pcs Datuen fitxa CRCW04021K62FKTD.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.063W, 1/16W
Tentsioa - Tasa 0402 Lodiera (Max) ±100ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Series CRCW
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 0402 (1005 Metric)
Beste izenak CRCW0402 100 1K62 1% RT7
CRCW04021621FRT7
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Altuera - Eserita (Max) 0.016" (0.40mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200
FIFO en 2 Zabaldutako deskribapena 1.62k Ohm ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±1% deskribapena RES SMD 1.62K OHM 1% 1/16W 0402