CMF6082R000FKRE64
Vishay DaleVishay Dale
CMF6082R000FKRE64 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMF6082R000FKRE64
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 82 OHM 1W 1% AXIAL
Fitxak: CMF6082R000FKRE64.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
5000 pcs
  • Mezua
CMF6082R000FKRE64ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMF6082R000FKRE64 fabrikatzailea Vishay Dale
deskribapena RES 82 OHM 1W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 294106 pcs Datuen fitxa CMF6082R000FKRE64.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 1W
Tentsioa - Tasa Axial Lodiera (Max) ±100ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm) Series CMF
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia CMF6082R000FKRE64 Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety FIFO en 2
Zabaldutako deskribapena 82 Ohm ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±1%
deskribapena RES 82 OHM 1W 1% AXIAL Estaldura, Etxebizitza mota Metal Film