381LX822M063A452
Cornell Dubilier Electronics (CDE)Cornell Dubilier Electronics (CDE)
381LX822M063A452 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 381LX822M063A452
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 8200UF 20% 63V SNAP
Fitxak: 381LX822M063A452.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
381LX822M063A452ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 381LX822M063A452 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics (CDE)
deskribapena CAP ALUM 8200UF 20% 63V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 16909 pcs Datuen fitxa 381LX822M063A452.pdf
tolerantzia 8200µF Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.394" (10.00mm)
Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm) Series 381LX
RoHS egoera Bulk Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
Ripple Current Polar polarizazio Radial, Can - Snap-In
Pitch - Connector 63V Pakete / kasua -
Beste izenak 338-2329
381LX822M063A452-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Capacitors kopurua 3.9A @ 120Hz Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. - inpedantzia -
Altuera - Eserita (Max) 1.850" (47.00mm) Zabaldutako deskribapena 8200µF 63V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20% deskribapena CAP ALUM 8200UF 20% 63V SNAP
eskaerak 3000 Hrs @ 105°C