380LX103M025K012
Cornell Dubilier Electronics (CDE)Cornell Dubilier Electronics (CDE)
380LX103M025K012 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 380LX103M025K012
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 25V SNAP
Fitxak: 380LX103M025K012.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
380LX103M025K012ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 380LX103M025K012 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics (CDE)
deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 25V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 23366 pcs Datuen fitxa 380LX103M025K012.pdf
tolerantzia 10000µF Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.394" (10.00mm)
Tamaina / dimentsioa 1.181" Dia (30.00mm) Series 380LX
RoHS egoera Bulk Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
Ripple Current Polar polarizazio Radial, Can - Snap-In
Pitch - Connector 25V Pakete / kasua -
Beste izenak 338-2411
380LX103M025K012-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Capacitors kopurua 3.28A @ 120Hz Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. 136 mOhm @ 120Hz inpedantzia -
Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm) Zabaldutako deskribapena 10000µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 136 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20% deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 25V SNAP
eskaerak 3000 Hrs @ 85°C