CWX815-44.736M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
CWX815-44.736M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CWX815-44.736M
Fabrikatzaileak / Marka: Connor-Winfield
Produktuaren Deskribapena OSC XO 44.736MHZ HCMOS SMD
Fitxak: CWX815-44.736M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
CWX815-44.736Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CWX815-44.736M fabrikatzailea Connor-Winfield
deskribapena OSC XO 44.736MHZ HCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 65806 pcs Datuen fitxa CWX815-44.736M.pdf
Mota XO (Standard) Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Shell estiloa 5V Series CWX815
RoHS egoera Tape & Reel (TR) balorazio -
polarizazio 4-SMD, No Lead Irteera Enable/Disable
Beste izenak CW576TR
CWX815 44.736M
CWX81544.736M
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C
Muntaketa mota Surface Mount Fabrikatzailearen zatia zenbakia CWX815-44.736M
Altuera - Eserita (Max) 0.051" (1.30mm) Maiztasuna Tolerantzia ±25ppm
Frekuentzia - Irteera 1 - Frequency 44.736MHz
Zabaldutako deskribapena 44.736MHz HCMOS XO (Standard) Oscillator Surface Mount 5V 45mA Enable/Disable deskribapena OSC XO 44.736MHZ HCMOS SMD
Uneko - Hornikuntza (Max) HCMOS Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 45mA