QS83XXHG220
APEM Inc.APEM Inc.
QS83XXHG220 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QS83XXHG220
Fabrikatzaileak / Marka: APEM Inc.
Produktuaren Deskribapena INDICATOR 8MM FIXED HI GRN 220V
Fitxak: QS83XXHG220.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
QS83XXHG220ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QS83XXHG220 fabrikatzailea APEM Inc.
deskribapena INDICATOR 8MM FIXED HI GRN 220V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 16703 pcs Datuen fitxa QS83XXHG220.pdf
Uhin - gailurra 1200mcd Uhin - dominatzailea Diffused
Idatzi atributuak - Mota LED
Amaiera estiloa Wire Leads - 7.87" (200.00mm) Series QS
balorazio AC Panel ebakitze formakoa Green
Beste izenak 679-3426 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia QS83XXHG220 MSCP (Mean Spherical Candle Power) 45°
Lentearen gardentasuna Green Barne konexioa -
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena LED Panel Indicator Green Diffused 45° 220V 3mA Round with Flat Top, 10.00mm Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Diametroa - Barruan 0.315" (8.00mm) deskribapena INDICATOR 8MM FIXED HI GRN 220V
Zuzendaritza isolatzailea 3mA Bonbilaren Round with Flat Top, 10.00mm
Barril sakonera 220V Ardatz Round