RP73D2B150KBTD
TE Connectivity Passive ProductTE Connectivity Passive Product
RP73D2B150KBTD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RP73D2B150KBTD
Fabrikatzaileak / Marka: AMP Connectors / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena RES SMD 150K OHM 0.1% 1/4W 1206
Fitxak: 1.RP73D2B150KBTD.pdf2.RP73D2B150KBTD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
RP73D2B150KBTDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RP73D2B150KBTD fabrikatzailea TE Connectivity Passive Product
deskribapena RES SMD 150K OHM 0.1% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 439893 pcs Datuen fitxa 1.RP73D2B150KBTD.pdf2.RP73D2B150KBTD.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.25W, 1/4W
Tentsioa - Tasa 1206 Lodiera (Max) ±15ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm) Series RP73, Holsworthy
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 1206 (3216 Metric)
Beste izenak 1-1879265-2
1-1879265-2-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm) Ezaugarriak -
FIFO en 2 Zabaldutako deskribapena 150k Ohm ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thin Film
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±0.1% deskribapena RES SMD 150K OHM 0.1% 1/4W 1206