RP73D1J28K7BTG
TE Connectivity Passive ProductTE Connectivity Passive Product
TE Connectivity Passive Product
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RP73D1J28K7BTG
Fabrikatzaileak / Marka: AMP Connectors / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena RES SMD 28.7KOHM 0.1% 1/10W 0603
Fitxak: RP73D1J28K7BTG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
RP73D1J28K7BTGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RP73D1J28K7BTG fabrikatzailea TE Connectivity Passive Product
deskribapena RES SMD 28.7KOHM 0.1% 1/10W 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 124012 pcs Datuen fitxa RP73D1J28K7BTG.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.1W, 1/10W
Tentsioa - Tasa 0603 Lodiera (Max) ±15ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) Series RP73, Holsworthy
RoHS egoera Cut Tape (CT) polarizazio 0603 (1608 Metric)
Beste izenak 6-1879746-7 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm) Ezaugarriak -
FIFO en 2 Zabaldutako deskribapena 28.7k Ohm ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film