RP73D1J16K9BTG
TE Connectivity Passive ProductTE Connectivity Passive Product
TE Connectivity Passive Product
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RP73D1J16K9BTG
Fabrikatzaileak / Marka: AMP Connectors / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena RES SMD 16.9KOHM 0.1% 1/10W 0603
Fitxak: RP73D1J16K9BTG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
RP73D1J16K9BTGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RP73D1J16K9BTG fabrikatzailea TE Connectivity Passive Product
deskribapena RES SMD 16.9KOHM 0.1% 1/10W 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 124398 pcs Datuen fitxa RP73D1J16K9BTG.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.1W, 1/10W
Tentsioa - Tasa 0603 Lodiera (Max) ±15ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) Series RP73, Holsworthy
RoHS egoera Cut Tape (CT) polarizazio 0603 (1608 Metric)
Beste izenak 4-1879746-5 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm) Ezaugarriak -
FIFO en 2 Zabaldutako deskribapena 16.9k Ohm ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film