RN73C2A732RBTDF
TE Connectivity Passive ProductTE Connectivity Passive Product
RN73C2A732RBTDF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RN73C2A732RBTDF
Fabrikatzaileak / Marka: AMP Connectors / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena RES SMD 732 OHM 0.1% 1/10W 0805
Fitxak: RN73C2A732RBTDF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
RN73C2A732RBTDFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RN73C2A732RBTDF fabrikatzailea TE Connectivity Passive Product
deskribapena RES SMD 732 OHM 0.1% 1/10W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 226725 pcs Datuen fitxa RN73C2A732RBTDF.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.1W, 1/10W
Tentsioa - Tasa 0805 Lodiera (Max) ±10ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series RN73, Holsworthy
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 0805 (2012 Metric)
Beste izenak 1676423-2
A103817TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm) Ezaugarriak -
FIFO en 2 Zabaldutako deskribapena 732 Ohm ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±0.1% deskribapena RES SMD 732 OHM 0.1% 1/10W 0805