RN73C2A26K7BTDF
TE Connectivity Passive ProductTE Connectivity Passive Product
RN73C2A26K7BTDF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RN73C2A26K7BTDF
Fabrikatzaileak / Marka: AMP Connectors / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena RES SMD 26.7KOHM 0.1% 1/10W 0805
Fitxak: RN73C2A26K7BTDF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
RN73C2A26K7BTDFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RN73C2A26K7BTDF fabrikatzailea TE Connectivity Passive Product
deskribapena RES SMD 26.7KOHM 0.1% 1/10W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 85343 pcs Datuen fitxa RN73C2A26K7BTDF.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.1W, 1/10W
Tentsioa - Tasa 0805 Lodiera (Max) ±10ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series RN73, Holsworthy
RoHS egoera Digi-Reel® polarizazio 0805 (2012 Metric)
Beste izenak A103382DKR Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm) Ezaugarriak -
FIFO en 2 Zabaldutako deskribapena 26.7k Ohm ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film