RN73C1J2K32BTG
TE Connectivity Passive ProductTE Connectivity Passive Product
RN73C1J2K32BTG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RN73C1J2K32BTG
Fabrikatzaileak / Marka: AMP Connectors / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena RES SMD 2.32KOHM 0.1% 1/16W 0603
Fitxak: 1.RN73C1J2K32BTG.pdf2.RN73C1J2K32BTG.pdf3.RN73C1J2K32BTG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
RN73C1J2K32BTGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RN73C1J2K32BTG fabrikatzailea TE Connectivity Passive Product
deskribapena RES SMD 2.32KOHM 0.1% 1/16W 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.063W, 1/16W
Tentsioa - Tasa 0603 Lodiera (Max) ±10ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) Series RN73, Holsworthy
RoHS egoera Cut Tape (CT) polarizazio 0603 (1608 Metric)
Beste izenak 1614353-3
1614353-3-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm) Ezaugarriak -
FIFO en 2 Zabaldutako deskribapena 2.32k Ohm ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film