RL73N1HR51FTD
TE Connectivity Passive ProductTE Connectivity Passive Product
TE Connectivity Passive Product
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RL73N1HR51FTD
Fabrikatzaileak / Marka: AMP Connectors / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena RES SMD 0.51 OHM 1% 1/20W 0201
Fitxak: RL73N1HR51FTD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
RL73N1HR51FTDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RL73N1HR51FTD fabrikatzailea TE Connectivity Passive Product
deskribapena RES SMD 0.51 OHM 1% 1/20W 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4255695 pcs Datuen fitxa RL73N1HR51FTD.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.05W, 1/20W
Tentsioa - Tasa 0201 Lodiera (Max) ±300ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.023" L x 0.011" W (0.58mm x 0.29mm) Series RL73, CGS
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 0201 (0603 Metric)
Beste izenak 1-1879458-8 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia RL73N1HR51FTD
Altuera - Eserita (Max) 0.011" (0.28mm) Ezaugarriak Current Sense
FIFO en 2 Zabaldutako deskribapena 0.51 Ohm ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Current Sense Thick Film
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±1% deskribapena RES SMD 0.51 OHM 1% 1/20W 0201