RL73K2ER56JTD
TE Connectivity Passive ProductTE Connectivity Passive Product
TE Connectivity Passive Product
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RL73K2ER56JTD
Fabrikatzaileak / Marka: AMP Connectors / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena RES SMD 0.56 OHM 5% 1/2W 1210
Fitxak: RL73K2ER56JTD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
RL73K2ER56JTDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RL73K2ER56JTD fabrikatzailea TE Connectivity Passive Product
deskribapena RES SMD 0.56 OHM 5% 1/2W 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2910205 pcs Datuen fitxa RL73K2ER56JTD.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.5W, 1/2W
Tentsioa - Tasa 1210 Lodiera (Max) ±200ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.122" L x 0.098" W (3.10mm x 2.50mm) Series RL73, CGS
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 1210 (3225 Metric)
Beste izenak 6-1879463-4 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia RL73K2ER56JTD
Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm) Ezaugarriak Current Sense
FIFO en 2 Zabaldutako deskribapena 0.56 Ohm ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Current Sense Thick Film
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±5% deskribapena RES SMD 0.56 OHM 5% 1/2W 1210