RH73H2B50MMTN
TE Connectivity Passive ProductTE Connectivity Passive Product
RH73H2B50MMTN Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RH73H2B50MMTN
Fabrikatzaileak / Marka: AMP Connectors / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena RES SMD 50M OHM 20% 1/4W 1206
Fitxak: 1.RH73H2B50MMTN.pdf2.RH73H2B50MMTN.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
RH73H2B50MMTNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RH73H2B50MMTN fabrikatzailea TE Connectivity Passive Product
deskribapena RES SMD 50M OHM 20% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 232484 pcs Datuen fitxa 1.RH73H2B50MMTN.pdf2.RH73H2B50MMTN.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.25W, 1/4W
Tentsioa - Tasa 1206 Lodiera (Max) ±100ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm) Series RH73, CGS
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 1206 (3216 Metric)
Beste izenak 1625857-4
1625857-4-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia RH73H2B50MMTN
Altuera - Eserita (Max) 0.020" (0.50mm) Ezaugarriak -
FIFO en 2 Zabaldutako deskribapena 50M Ohm ±20% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thick Film
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20% deskribapena RES SMD 50M OHM 20% 1/4W 1206