HSA25R10J
TE Connectivity Passive ProductTE Connectivity Passive Product
HSA25R10J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HSA25R10J
Fabrikatzaileak / Marka: AMP Connectors / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 0.1 OHM 5% 25W
Fitxak: 1.HSA25R10J.pdf2.HSA25R10J.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
HSA25R10Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HSA25R10J fabrikatzailea TE Connectivity Passive Product
deskribapena RES CHAS MNT 0.1 OHM 5% 25W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 43391 pcs Datuen fitxa 1.HSA25R10J.pdf2.HSA25R10J.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 25W
Lodiera (Max) ±50ppm/°C Tamaina / dimentsioa 1.142" L x 1.102" W (29.00mm x 28.00mm)
Series HS, CGS RoHS egoera Bulk
polarizazio Axial, Box Beste izenak 7-1625971-8
7-1625971-8-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Erresistentzia kopurua Aluminum
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia HSA25R10J
Altuera - Eserita (Max) 0.591" (15.00mm) Ezaugarriak -
Failure Rate Solder Lugs ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±5%
deskribapena RES CHAS MNT 0.1 OHM 5% 25W Estaldura, Etxebizitza mota Wirewound