CRGH2512F487K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRGH2512F487K
Fabrikatzaileak / Marka: AMP Connectors / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena RES SMD 487K OHM 1% 2W 2512
Fitxak: CRGH2512F487K.pdf
  • Mezua
CRGH2512F487Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRGH2512F487K fabrikatzailea TE Connectivity Passive Product
deskribapena RES SMD 487K OHM 1% 2W 2512 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 751057 pcs Datuen fitxa CRGH2512F487K.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 2W
Tentsioa - Tasa 2512 Lodiera (Max) ±100ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm) Series CRGH, Neohm
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 2512 (6432 Metric)
Beste izenak 5-1879527-5
5-1879527-5-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia CRGH2512F487K
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
FIFO en 2 Zabaldutako deskribapena 487k Ohm ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Thick Film
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±1% deskribapena RES SMD 487K OHM 1% 2W 2512