CPF-A-0805B47RE
TE Connectivity Passive ProductTE Connectivity Passive Product
CPF-A-0805B47RE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CPF-A-0805B47RE
Fabrikatzaileak / Marka: AMP Connectors / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena RES SMD 47 OHM 0.1% 1/10W 0805
Fitxak: CPF-A-0805B47RE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
CPF-A-0805B47REren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CPF-A-0805B47RE fabrikatzailea TE Connectivity Passive Product
deskribapena RES SMD 47 OHM 0.1% 1/10W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1025534 pcs Datuen fitxa CPF-A-0805B47RE.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.1W, 1/10W
Tentsioa - Tasa 0805 Lodiera (Max) ±25ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series CPF-A, Neohm
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 0805 (2012 Metric)
Beste izenak 1-2176238-4
1-2176238-4-ND
A123986TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm) Ezaugarriak Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
FIFO en 2 Zabaldutako deskribapena 47 Ohm ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±0.1% deskribapena RES SMD 47 OHM 0.1% 1/10W 0805