CIRHSE06T36A22PCNF80M32V0
TE Connectivity AMP ConnectorsTE Connectivity AMP Connectors
CIRHSE06T36A22PCNF80M32V0 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CIRHSE06T36A22PCNF80M32V0
Fabrikatzaileak / Marka: AMP Connectors / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSG MALE 22POS STR
Fitxak: CIRHSE06T36A22PCNF80M32V0.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
CIRHSE06T36A22PCNF80M32V0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CIRHSE06T36A22PCNF80M32V0 fabrikatzailea TE Connectivity AMP Connectors
deskribapena CONN PLUG HSG MALE 22POS STR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1481 pcs Datuen fitxa CIRHSE06T36A22PCNF80M32V0.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 12 Usage Shielded
Idatzi atributuak IP67 - Dust Tight, Waterproof Mota For Male Pins
Zuzendaritza pilatzea Crimp Ezkutuaren amaiera Circular
Shell Material, Amaitu - Shell Amaitu Aluminum Alloy
Series CIRH RoHS egoera Bulk
Plug / estalkia Plug diametroa Black Beste izenak A124289
Y5015-000000100029
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 22
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Fabrikatzailearen zatia zenbakia CIRHSE06T36A22PCNF80M32V0
Diametro handiak hornituak 36-A22 Txertatu materiala Aluminum Alloy, Black Zinc Cobalt
Barne hartzen ditu - Ezaugarriak Coupling Nut
Zabaldutako deskribapena 22 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut deskribapena CONN PLUG HSG MALE 22POS STR
Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock Akoplatu Nut Materiala, Plater 2.677" (68.00mm)