CIRH03T36A22PCNF80M32V0
TE Connectivity AMP ConnectorsTE Connectivity AMP Connectors
CIRH03T36A22PCNF80M32V0 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CIRH03T36A22PCNF80M32V0
Fabrikatzaileak / Marka: AMP Connectors / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSG MALE 22POS FLANGE
Fitxak: CIRH03T36A22PCNF80M32V0.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
CIRH03T36A22PCNF80M32V0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CIRH03T36A22PCNF80M32V0 fabrikatzailea TE Connectivity AMP Connectors
deskribapena CONN RCPT HSG MALE 22POS FLANGE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2056 pcs Datuen fitxa CIRH03T36A22PCNF80M32V0.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 12 Usage Unshielded
Idatzi atributuak IP67 - Dust Tight, Waterproof Mota For Male Pins
Zuzendaritza pilatzea Crimp Ezkutuaren amaiera Circular
Shell Material, Amaitu - Shell Amaitu Aluminum Alloy
Series CIRH RoHS egoera Bulk
Plug / estalkia Plug diametroa Black Beste izenak A124323
Y5015-000000100149
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 22
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Materialaren sueztasuna baloratzea - Fabrikatzailearen zatia zenbakia CIRH03T36A22PCNF80M32V0
Diametro handiak hornituak 36-A22 Txertatu materiala -
Barne hartzen ditu - Ezaugarriak -
Zabaldutako deskribapena 22 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount deskribapena CONN RCPT HSG MALE 22POS FLANGE