36501E15NJTDG
TE Connectivity Passive ProductTE Connectivity Passive Product
36501E15NJTDG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 36501E15NJTDG
Fabrikatzaileak / Marka: AMP Connectors / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 15NH 560MA 172 MOHM
Fitxak: 1.36501E15NJTDG.pdf2.36501E15NJTDG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
36501E15NJTDGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 36501E15NJTDG fabrikatzailea TE Connectivity Passive Product
deskribapena FIXED IND 15NH 560MA 172 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 410912 pcs Datuen fitxa 1.36501E15NJTDG.pdf2.36501E15NJTDG.pdf
Tentsioa - Tasa 0402 (1005 Metric) Usage Unshielded
Mota Wirewound Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Series 3650, Sigma Inductors RoHS egoera Tape & Reel (TR)
balorazio - polarizazio Nonstandard
Beste izenak 2-1624112-2
2-1624112-2-ND
36501E15NJ
A102345TR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 36501E15NJTDG Altuera - Eserita (Max) 0.015" (0.37mm)
Hardware mota 15nH Frekuentzia - Test 3.28GHz
Frekuentzia - Self Resonant 172 mOhm Max Zabaldutako deskribapena 15nH Unshielded Wirewound Inductor 560mA 172 mOhm Max Nonstandard
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±5% Diametroa - Sorbalda 24 @ 250MHz
deskribapena FIXED IND 15NH 560MA 172 MOHM Denbora atzeratzea 250MHz
DC Erresistentzia (DCR) - Uneko balorazioa 560mA
Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: CONN RCPT HSG 0.25 8POS BLACK