3613C4R7K
TE Connectivity Passive ProductTE Connectivity Passive Product
3613C4R7K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 3613C4R7K
Fabrikatzaileak / Marka: AMP Connectors / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 4.7UH 315MA 1 OHM SMD
Fitxak: 1.3613C4R7K.pdf2.3613C4R7K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
3613C4R7Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 3613C4R7K fabrikatzailea TE Connectivity Passive Product
deskribapena FIXED IND 4.7UH 315MA 1 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 330143 pcs Datuen fitxa 1.3613C4R7K.pdf2.3613C4R7K.pdf
Tentsioa - Tasa 1812 Usage Unshielded
Mota - Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Series 3613C, Sigma Inductors RoHS egoera Tape & Reel (TR)
balorazio - polarizazio 1812 (4532 Metric)
Beste izenak 1-1624094-8
1-1624094-8-ND
A102074TR
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 100°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 3613C4R7K Altuera - Eserita (Max) 0.134" (3.40mm)
Hardware mota 4.7µH Frekuentzia - Test 35MHz
Frekuentzia - Self Resonant 1 Ohm Max Zabaldutako deskribapena 4.7µH Unshielded Inductor 315mA 1 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±10% Diametroa - Sorbalda 50 @ 7.96MHz
deskribapena FIXED IND 4.7UH 315MA 1 OHM SMD Denbora atzeratzea 7.96MHz
DC Erresistentzia (DCR) - Uneko balorazioa 315mA