3522680RFT
TE Connectivity Passive ProductTE Connectivity Passive Product
3522680RFT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 3522680RFT
Fabrikatzaileak / Marka: AMP Connectors / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena RES SMD 680 OHM 1% 3W 2512
Fitxak: 3522680RFT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
3522680RFTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 3522680RFT fabrikatzailea TE Connectivity Passive Product
deskribapena RES SMD 680 OHM 1% 3W 2512 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 402959 pcs Datuen fitxa 3522680RFT.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 3W
Tentsioa - Tasa - Lodiera (Max) -
Tamaina / dimentsioa 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm) Series 3522, CGS
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 2512 (6432 Metric)
Beste izenak 4-2176231-5
A121289TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia 3522680RFT
Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm) Ezaugarriak -
FIFO en 2 Zabaldutako deskribapena 680 Ohm ±1% 3W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Thick Film
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±1% deskribapena RES SMD 680 OHM 1% 3W 2512