LQS40A48-5V0EJ
Artesyn Embedded TechnologiesArtesyn Embedded Technologies
Artesyn Embedded Technologies
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LQS40A48-5V0EJ
Fabrikatzaileak / Marka: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Produktuaren Deskribapena DC/DC CONVERTER 5V 200W
Fitxak: LQS40A48-5V0EJ.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 777 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 777 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
48 pcs
  • Mezua
LQS40A48-5V0EJren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LQS40A48-5V0EJ fabrikatzailea Artesyn Embedded Technologies
deskribapena DC/DC CONVERTER 5V 200W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 777 pcs Datuen fitxa LQS40A48-5V0EJ.pdf
Tentsioa - Lan egitea 200W Tentsioa - Irteera 4 -
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 5V
Tentsioa - Input (Max) 75V Tentsioa - Irtenbidea (tipikoa) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.30" L x 1.45" W x 0.41" H (58.4mm x 36.8mm x 10.4mm)
Series LQS RoHS egoera Tray
Ripple Current - Baxu maiztasuna ITE (Commercial) polarizazio 8-DIP Module, 1/4 Brick
Irteerako konfigurazioa 1 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia LQS40A48-5V0EJ Lineako araudia 92%
Ezaugarriak Remote On/Off, OTP, OVP, SCP, UVLO Eginbideen pinuak 40A
Zabaldutako deskribapena Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 40A 36V - 75V Input deskribapena DC/DC CONVERTER 5V 200W
Oraingoan - Breakover 2.25kV (2250V)